top of page
  • Obrázek autoraBBK

Aj naši žiaci U14 majú za sebou prvé zápasy

V sobotu nastúpili proti vicemajstrovi z kategórie U13, BK Inter Bratislava, ktorý zakončil minulý rok základnú časť bez jedinej prehry. Naši hráči pôsobili zakríknutým dojmom a z toho vyplývali straty lôpt, čo súper využíval na rýchle protiútoky. Takisto nás predčili v herných činnostiach jednotlivca, v hre 1:1 a v dôraznosti v súbojoch o loptu a pod košom.

Konečným výsledkom bola prehra BBK v pomere 36:95.


V nedeľu cestovali do Trnavy proti MBK AŠK Slávia Trnava. V tomto zápase podali chlapci bojovný výkon. V polčase vyhrávali 22:6. Chlapci výborne kolektívne bránili. V poslednej štvrtine si trochu skomplikovali cestu za víťazstvom ľahkými stratami lôpt ale náskok z predchádzajúcich štvrtín im nakoniec stačil na udržanie víťazstva 43:35.

Chlapcom gratulujeme!👏💪🏀🔥


BBK do toho!!!
bottom of page