top of page
  • BBK

Výsledky a fotogaléria Starší mini U12 – Stred II. turnaj.

✅ Prvý zápas proti domácim z Banskej Bystrice sme sa ťažšie dostávali do tempa, domáci hráči sa držali v skóre stále na dostrel a dobrou hrou nedovolili našim vypracovať si výraznejší náskok. V poslednej štvrtine však zabrali najmä v obrane a dovolili súperovi streliť len 4 body, čo bolo rozhodujúce pre víťazstvo BBK.


 

BBK Bánovce – ŠKP BBC Banská Bystrica 49:26

-------------------------------------------------------------------------

✅ V druhom zápase sme nastúpil proti chlapcom z Handlovej. Zápas mal podobný priebeh, ako prvý. Začiatok sme opäť nezachytili, keď v 3. Minúte sme prehrávali už 10:3. Chlapci sa však zmobilizovali, skóre dorovnali a v 3. Štvrtine si vybudovali rozhodujúci náskok, ktorý si udržali až do konca stretnutia a zalúžene tak zvíťazili.


BBK Bánovce – ŠBK Handlová 42:26

------------------------------------------------------------------------

✅ V treťom zápase chlapci čelili húževnatému súperovi zo Žiaru nad Hronom. Prvá štvrtina bola vyrovnaná, chlapci nesústredeným výkonom, nepresnými prihrávkami a slabšou streľbou spod koša dávali možnosť súperovi držať vyrovnaný stav. V poslednej štvrtine sa chlapcom nedarilo a v kombinácii s neplnením taktických pokynov trénera vyústilo stretnutie do dramatickej koncovky. Nakoniec sme ubránili tesné víťazstvo o jeden bod.


BBK Bánovce – BK MŠK Žiar nad Hronom 49:48


🔹Zostava: Košina, Frťala, Konečný, Gieci, McKenzie, Lauš, Matuška, Drevený, Dúcky, Urban, Gajdoš A., Vaško, Paško.


🔹Tréner: Ján Urban, Asistent: Miroslav Lauš

📷 Foto: Michaela Gajdošová


🏀 BBK do toho!!! 🏀bottom of page